SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
342 180 €
(1 661 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
206 τ.μ.
Calle 73 Este, San Francisco

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα206 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ocean View Apartment at PH Mandarin Bay – San Francisco

Ideally located in one of the city’s most convenient and central neighborhoods, this spacious...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέταΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Calle 73 Este, San Francisco
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Panama City