SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
380 257 €
(1 981 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
192 τ.μ.
Corredor Sur, San Francisco

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα192 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Protege tu futuro en Panama , Historicamente es el pais donde puedes resguardar tus activos de forma segura, hoy en dia con la inestabilidad economica...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 42ημέρες
Ενημερώθηκε: 42ημέρες

Τοποθεσίες

Corredor Sur, San Francisco
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Luxurys Properties Group Panama