SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
359 289 €
(2 018 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
178 τ.μ.
Coclé

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα178 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This furnished condo in Buenaventura combines modern comfort, generous interior space, and easy access to the community's top amenities. The bright op...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Coclé
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Panama Sovereign Realty