SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
382 013 €
(2 043 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
187 τ.μ.
Carretera Panamericana

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα187 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ya toma la decisión distinta: vivir frente al mar, con paz, seguridad y una calidad de vida real.Este apartamento en Bijao no es solo una propiedad, e...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 37ημέρες
Ενημερώθηκε: 37ημέρες

Τοποθεσίες

Carretera Panamericana
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BIRMANIA ASESORES