SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
690 000 €
(8 214 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
84 τ.μ.
Szalay utca, Budapest

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A meticulously renovated living room + 2-bedroom apartment for sale in one of the most elegant parts of Budapest's District V, just 50 metres from the...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Szalay utca, Budapest
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

M Homes Kft.