SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
699 370 €
(7 858 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
89 τ.μ.
Sörház utca, Budapest

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα89 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In one of the most exclusive areas of Budapest’s 5th district, near the charming Váci Street, we are offering for sale a truly exceptional 89 sqm luxu...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΕπιπλωμένοΣυσκευές κουζίναςΨηλά ταβάνιαΞύλινο πάτωμαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Sörház utca, Budapest
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

City Cartel Buda Ingatlanközvetítő Kft.