SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
605 000 €
(6 050 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
100 τ.μ.
Haris köz, Budapest

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια1

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 22ημέρες
Ενημερώθηκε: 22ημέρες

Τοποθεσίες

Haris köz, Budapest
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

M Homes Kft.