SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
297 036 €
(4 433 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
67 τ.μ.
سكة 457, ولاية السيب

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Trustway Properties is proud to present this exceptional 1-bedroom residence set along the coveted coastline of Al Mouj, Muscat's premier waterfront c...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

سكة 457, ولاية السيب
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties