SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 035 000 €
(5 595 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
185 τ.μ.
Maashaven, Roermond

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα185 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Jack Frenken exclusive offers: Maashaven 774 Roermond!

Located in the new (2020) Manhattan Urban Residence, we offer you this luxury penthouse.

The ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠάτωμαΞεχωριστή κουζίναΞεχωριστή τουαλέταΔίδρομοςΣυσκευές κουζίναςΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 70ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Maashaven, Roermond
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Baerz & Co Luxury Homes International