SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
421 998 €
(5 944 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
71 τ.μ.
Hato, Oranjestad

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα71 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Experience modern island living in this beautifully designed 1 bedroom, 1.5 bathroom condo at the exclusive Walishali Condominium which is just minute...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΨηλά ταβάνιαΠάτωμαΘέαΣυσκευές κουζίναςΠλυντήριο

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Hato, Oranjestad
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Jacqueline Wernet