Λίστα προσφορών
41
41
41
999 770 €
(4 694 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
213 τ.μ.
Werf van Gips, Dordrecht
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
5
επίπεδα
213 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
THE ASKING PRICE (€999,770) IS A “BIDDING FROM” PRICE!
Quay house | 4 residential floors | private home lift | 1 private parking space (2nd parking s...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
Α - Εξαιρετικά οικονομικό
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αλλος
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
59ημέρες
Ενημερώθηκε:
59ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Werf van Gips, Dordrecht
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.