SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
888 060 €
(7 162 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
124 τ.μ.
Amazone Road

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα124 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Dans le quartier exclusif de Point Pirouette, venez découvrir cet appartement entièrement refait et décoré avec soin.Un large séjour avec sa cuisine é...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Amazone Road
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Infinity Property SXM