SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 449 831 €
(6 092 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
238 τ.μ.
J.E. Irausquin Boulevard

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα238 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Set within the prestigious Blue Residence Aruba and just steps from the world-famous Eagle BeachThis exceptional townhouse captures the essence of ref...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

J.E. Irausquin Boulevard
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Ben Real Estate Services