SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 194 398 €
(4 997 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
239 τ.μ.
Loop Street

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα239 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The Rubik. World class duplex penthouse in the heart of the city that exudes sophisticated luxury. This four bedroom 25th floor home boats soaring cei...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΠάτωμα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 493ημέρες
Ενημερώθηκε: 150ημέρες

Τοποθεσίες

Loop Street
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Rolix Real Estate