SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
252 200 €
(3 039 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
83 τ.μ.
Hildene Road

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα83 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Wohnung in Tamboerskloof/KapstadtDiese gepflegte und moderne Zwei-Zimmer-Wohnung (ca. 83 qm) befindet sich im bezaubernden Tamboerskloof im Herzen von...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 495ημέρες
Ενημερώθηκε: 494ημέρες

Τοποθεσίες

Hildene Road
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Immetzo