SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
649 036 €
(5 151 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
126 τ.μ.
Avenue Le Sueur

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

There are locations… and then there are those that quietly remind you why you chose Cape Town in the first place.At the press of a button, quite liter...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 36ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Le Sueur
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Rolix Real Estate