SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
482 992 €
(924 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
523 τ.μ.
Paradise Beach Drive, New Providence

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα523 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Unit 20-923 at The Reef at Atlantis, stands out as one of only 8 highly coveted front-facing beach/ocean units with a wrap around balcony, making it a...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΛούτροΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΜετά την ανακατασκευή

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 493ημέρες
Ενημερώθηκε: 492ημέρες

Τοποθεσίες

Paradise Beach Drive, New Providence
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ERA Dupuch Real Estate