SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
374 198 €
(7 796 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
48 τ.μ.
Paradise Beach Drive, New Providence

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα48 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The Reef is a luxury high-rise condominium/hotel located on beautiful Paradise Beach and makes up part of the incredible resort that is Atlantis! Take...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 122ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Paradise Beach Drive, New Providence
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ERA Dupuch Real Estate