SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
417 032 €
(1 237 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
337 τ.μ.
Glynor Gardens, Clermont

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα337 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover an exceptional investment opportunity in Clermont with this spacious dual-apartment property ideally located just minutes from the Warrens bu...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Glynor Gardens, Clermont
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

NVEST Estates