Λίστα προσφορών
10
10
10
100 722 €
(2 651 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
38 τ.μ.
39 Poniente, Tulum
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
38 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Este exclusivo desarrollo residencial en Tulum ofrece departamentos tipo estudio con dimensiones que van desde los 42.54 m² (458 sq ft) hasta 57.9...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Ανελκυστήρας
Πισίνα
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ανοιχτός χώρος διαβίωσης
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
200ημέρες
Ενημερώθηκε:
161ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
39 Poniente, Tulum
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.