Λίστα προσφορών
46
46
46
314 495 €
(2 365 € / τ.μ.)
Πώληση
1
2+
133 τ.μ.
Avenida Kukulkán, Tulum
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
1
επίπεδα
133 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Superficie: 161.18 m²
Recámaras: 2Baños: 3Capacidad: Ideal para familias o inversionistasEstado: Excelente, listo para uso...
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
205ημέρες
Ενημερώθηκε:
166ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Avenida Kukulkán, Tulum
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.