SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
868 555 €
(7 004 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
124 τ.μ.
Rafaél E. Melgar, Puerto Morelos

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα124 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Residencias de Lujo Frente al Mar en Puerto Morelos – Riviera MayaDescubre un exclusivo desarrollo frente al mar ubicado en Puerto Morelos, uno de los...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Rafaél E. Melgar, Puerto Morelos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Beachfront Playa Real Estate