SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
470 839 €
(2 478 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
190 τ.μ.
Calle 61, Mérida

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα190 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

PENTHOUSE DE LUXE À VENDRE – BALTIA, MÉRIDA NORDMagnifique penthouse situé dans l’un des quartiers les plus prisés de Mérida Norte, idéal pour résiden...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠάτωμαΦυσικό φωςΞεχωριστή κουζίναΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΑσφάλεια

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Calle 61, Mérida
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

JULIE & MIGUEL J&M REAL ESTATE