SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
312 053 €
(2 213 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
141 τ.μ.
Calle 41, Mérida

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα141 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Una impresionante torre residencial de 15 pisos con 138 departamentos para todos los estilos de vida, en configuraciones de 1, 2 o 3 recámaras, pentho...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠάτωμαΤύπος κτιρίουΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΔίδρομοςΣυσκευές κουζίναςΤζάκιΘερμοσίφωναςΠλυντήριοΈξυπνες συσκευέςΑσφάλειαΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΞύλινες δοκοίΜετά την ανακατασκευήΑπαραίτητη η ανασυγκρότησηΦυσικό φωςΣκοτεινό εσωτερικόΦυτάΜοντέρνΡουστίκ στυλΚατάλληλο για κατοικίδιαΕπιπλωμένοΕμπορικός

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 113ημέρες
Ενημερώθηκε: 113ημέρες

Τοποθεσίες

Calle 41, Mérida
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Gloria Esther Gracida Suarez