SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
923 640 €
(2 524 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
366 τ.μ.
García

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα366 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartment for sale in Rinconada, García, Nuevo León, priced at $18,920,000 MXN. This property is located in one of the most sought-after areas of the ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

García
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker Marimar