SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
293 292 €
(3 450 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
85 τ.μ.
Calle Abraham González, Cuauhtémoc

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ARCM209-2 Sofia DiattoDepartamento con sistemas lock-off | Vista al jardín | Roof garden y coworking | En venta Departamento en venta, ubicado en zona...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 16ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Abraham González, Cuauhtémoc
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Selvaco Realty