SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
331 363 €
(4 478 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
74 τ.μ.
Avenida Insurgentes Centro, Cuauhtémoc

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

ARCM208-4 Sofia DiattoDepartamento con terraza privada, sauna, cuarto de vapor, venta, Cuauhtémoc, CDMX Departamento en venta, ubicado en una zona est...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Insurgentes Centro, Cuauhtémoc
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Selvaco Realty