Λίστα προσφορών
23
23
23
320 990 €
(3 210 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
100 τ.μ.
Avenida Rafael E. Melgar, Cozumel
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
100 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Departamentos de 1, 2 y 3 recámaras con acceso privado al mar en COZUMEL!Fase I lista para entrega y con muebles incluidos!!
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Φυσικό φως
Θέα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
123ημέρες
Ενημερώθηκε:
14ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Avenida Rafael E. Melgar, Cozumel
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.