SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
181 002 €
(2 549 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
71 τ.μ.
Benito Juárez

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα71 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Un espacio diseñado para que vivas grandes experiencias en Cancún más allá de tu departamento, en ambientes holísticos que te brindará.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Benito Juárez
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

dPassos Realtors