SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
629 754 €
(963 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
654 τ.μ.
Xola, Benito Juárez

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα654 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Departamento con un metraje de 655 metros habitables, los cuales están divididos en dos plantas, la planta baja comprende de estancia muy iluminada, c...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Xola, Benito Juárez
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker Vive