SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
740 347 €
(4 746 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
156 τ.μ.
Boulevard Kukulcán, Benito Juárez

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα156 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A sophisticated residential retreat where design flows with nature and light defines every space. Strategically located between the Caribbean Sea and ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΨηλά ταβάνιαΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 102ημέρες
Ενημερώθηκε: 36ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Kukulcán, Benito Juárez
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Plalla Real Estate