SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
130 050 €
(2 501 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
52 τ.μ.
Opština Kotor

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα52 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na prodaju je jednosoban stan 52.02m2, smešten na drugom spratu prestižnog stambenog kompleksa Palazzo Jaz, lamela A. Stan je dostupan po dve opcije p...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 252ημέρες
Ενημερώθηκε: 13ημέρες

Τοποθεσίες

Opština Kotor
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic