SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
350 000 €
(6 034 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
58 τ.μ.
Trg slobode, Opština Budva

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The apartment is located in Becici, 350 meters from the sea in a modern building
Area 58 m2 + 64 m2 terrace
5th floor, the building has an elevator
La...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΠάτωμαΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 277ημέρες
Ενημερώθηκε: 276ημέρες

Τοποθεσίες

Trg slobode, Opština Budva
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

WestHill Property real estate

WESTHILL PROPERTY