SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
189 800 €
(2 600 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
73 τ.μ.
Glavni grad Podgorica

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Prodaje se dvosoban stan površine 73 m² u Podgorici, na početku Zagoriča, u blizini City Keja.
Stan je dostupan na 4. i 5. spratu u zgradi u izgradnji...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Glavni grad Podgorica
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Team Real Estate

Mladen Pejanović