SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
121 000 €
(1 729 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
70 τ.μ.
Obala 13. jula

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A very bright and cozy three-room apartment of 70 sq. m on the seventh floor of a seven-story building with an elevator in the city of Bar. The apartm...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Obala 13. jula
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MD Realty

MD Realty