Λίστα προσφορών
18
18
18
295 000 €
(3 278 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
90 τ.μ.
Jadranska magistrala
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
90 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Luksuzni Stanovi s Pogledom na More – Maslenica
Lokacija: Maslenica, općina Jasenice
Opis nekretnine:
Na prodaju je luksuzni stan u moderno p...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Κλιματισμός
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ταράτσα
Θέα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
268ημέρες
Ενημερώθηκε:
170ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Jadranska magistrala
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.