SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
171 911 €
(2 096 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
82 τ.μ.
Dextra Lane, Trou aux Biches VCA

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Dieses im zweiten Stock gelegene Apartment bietet einen hellen, modernen und funktionalen offenen Wohnbereich, der für Komfort und Praktikabilität ges...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΦυσικό φωςΞύλινες δοκοίΕπιπλωμένο

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 71ημέρες
Ενημερώθηκε: 71ημέρες

Τοποθεσίες

Dextra Lane, Trou aux Biches VCA
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nestenn Luxury Listings - Mauritius