SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
230 000 €
(2 130 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
108 τ.μ.
Derb El Baroud Hart Essoura, Marrakech ⵎⵕⵕⴰⴽⵡⵛ مراكش

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα108 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Situé au sein d’une résidence privée et sécurisée sur la route de Casablanca, cet appartement offre un cadre de vie rare et particulièrement agréable,...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Derb El Baroud Hart Essoura, Marrakech ⵎⵕⵕⴰⴽⵡⵛ مراكش
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Maroc