SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
3 500 000 €
(5 240 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
668 τ.μ.
Triq Sir Adrian Dingli, Tas-Sliema

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα668 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

New on the market is this unique opportunity to purchase a Duplex Apartment situated within the most renowned development in Malta, Portomaso. This du...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 55ημέρες

Τοποθεσίες

Triq Sir Adrian Dingli, Tas-Sliema
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio