SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
93 000 €
(1 979 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
47 τ.μ.
Matīsa iela

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Latvia, Riga, Matisa street. Land is owned, courtyard building, indoor courtyard, private territory, parking place, entrance from courtyard, windows a...

Μερικώς επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Matīsa iela
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

"City Real Estate" Ltd.

Edgars