SUPA24
Άλλο
Άλλο
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
370 000 €
(3 895 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
95 τ.μ.
Thiseos, Ύψωνας

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

3-Bedroom Luxury Penthouse (Unit 302)
The flagship residence of the development, this sprawling three-bedroom penthouse is designed for those seeking ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 82ημέρες
Ενημερώθηκε: 54ημέρες

Τοποθεσίες

Thiseos, Ύψωνας
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PropertyFate LTD

Savvas Evangelou