SUPA24
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
Σπίτι και περιβάλλον; θέα, φυσικό φως
Σαλόνι; θέα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
720 000 €
(7 347 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
98 τ.μ.
Stavros Tis Minthis, Tsada

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Named after and situated at the highest point of the resort, the calmness that you feel here is extraordinary. This new neighbourhood is the latest la...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 79ημέρες
Ενημερώθηκε: 73ημέρες

Τοποθεσίες

Stavros Tis Minthis, Tsada
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

pafilia property developers ltd

Alexia Socratous