SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
175 000 €
(2 273 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
77 τ.μ.
Asteron, Ορόκλινη

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Modern 2-bedroom first-floor apartment for sale in Oroklini, set within a stylish new residential development of just sixteen thoughtfully designed ap...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Asteron, Ορόκλινη
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home