SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
170 000 €
(3 333 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
51 τ.μ.
Stadiou, Ορόκλινη

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα51 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Listing refers to a One Bedroom Penthouse Apartment with Roof Terrace Nestled in the sought-after area of Oroklini, this contemporary residential pro...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΑσφάλειαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 31ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Stadiou, Ορόκλινη
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home