SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
385 000 €
(4 529 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
85 τ.μ.
Ivikou, Λεμεσός

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale, an off-plan modern apartment with a spacious internal area of 85 m2. This property features two comfortable bedrooms and two stylish bathroo...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 30ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

Ivikou, Λεμεσός
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home