SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
385 763 €
(5 144 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
75 τ.μ.
Deinarchou, Λεμεσός

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale: Modern two-bedroom apartment currently under construction in Agia Fyla, offering an internal space of 75 square meters. This property is loc...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Deinarchou, Λεμεσός
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home