SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
564 000 €
(5 937 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
95 τ.μ.
Wagner, Λεμεσός

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale: a modern three-bedroom apartment under construction in the desirable area of Agios Nicolaos. With a generous internal space of 95 m2, this a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Wagner, Λεμεσός
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home