SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
649 000 €
(6 426 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
101 τ.μ.
Βίκτωρος Ουγκώ, Λεμεσός

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα101 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale is a stunning apartment currently under construction in the vibrant area of Agia Zoni. This well-designed property boasts an internal space o...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 319ημέρες
Ενημερώθηκε: 52ημέρες

Τοποθεσίες

Βίκτωρος Ουγκώ, Λεμεσός
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PropertyFate Ltd

Savvas Evangelou, Managing Director @PropertyFate Ltd