SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
2 200 000 €
(15 385 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
143 τ.μ.
Kefallinias, Λεμεσός

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα143 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The tallest residential tower of its kind in the center of Limassol that is recognizable from anywhere in the city.  The apartments have been ingeniou...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 325ημέρες
Ενημερώθηκε: 323ημέρες

Τοποθεσίες

Kefallinias, Λεμεσός
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses