SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
230 000 €
(4 694 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
49 τ.μ.
Dromos Neou Limaniou, Λεμεσός

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A new ultra-contemporary gated community consisting of six luxurious condos is nestled in one of Limassol's most prestigious areas. Each condo boasts ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 346ημέρες
Ενημερώθηκε: 344ημέρες

Τοποθεσίες

Dromos Neou Limaniou, Λεμεσός
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses